tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Dzień otwarty w PSW w Białej Podlaskiej
Dzień otwarty w PSW w Białej Podlaskiej
Napisał Sekretariat   
Wtorek 18 marca 2014

    W dniu 13.03.2014r. przyszli maturzyści z klas technikum i liceum naszej szkoły wraz z opiekunami, gościli w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, z racji Dnia Otwartego tej placówki.

 

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z bogato zaprezentowaną, szeroką ofertą uczelni, uczestniczyć w proponowanych wykładach o różnorakiej, ciekawej tematyce i wziąć udział w konkursach i quizach z nagrodami (m.in.: w konkursie „Gra o indeks” organizowanym przez Zakład Języka Angielskiego, quizie socjologicznym w obecności samego Sherlocka Holmes`a, czy w konkursach sprawnościowych itd.). Hol główny uczelni wypełniały stoiska różnych wydziałów, prezentujące swoje wiodące kierunki wraz z: mini-wystawami prac, pokazami (np. pokaz ratownictwa przedszpitalnego, pokaz zabaw i tańców integracyjnych w wykonaniu studentów pedagogiki), zajęciami warsztatowymi (np. wykonywanie makiety budynku z gipsowych cegiełek przy stoisku Zakładu Budownictwa). Na zakończenie maturzyści mieli też możliwość zwiedzić Campus studencki uczelni  oraz Centrum Badań nad Innowacjami, gdzie oglądali m.in. drukarkę 3D.

Wizyty dopełniło zaproszenie przez Uczelnię na pyszny obiad w akademickiej stołówce.

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 18 marca 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5852511