tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Zwycięstwo "Modrzewiaków" w XI Powiatowym Konkursie Czytelniczym!
Zwycięstwo "Modrzewiaków" w XI Powiatowym Konkursie Czytelniczym!
Napisał Sekretariat   
Sobota 17 maja 2014

czytelniczy

       30 kwietnia 2014 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie odbył się finał Powiatowego Konkursu Czytelniczego: „ Pył przemian”  w powieściach Andrzeja  Stasiuka. W finale rywalizowało 22 uczniów z sześciu szkół powiatu.  Zachwycająca znajomość szczegółów przeczytanych lektur, niesamowita pamięć, precyzja odpowiedzi sprawiły, że uczniowie naszej szkoły uzyskali imponujące wyniki ( najlepsze w historii konkursu). Ukoronowaniem dobrego przygotowania były atrakcyjne nagrody. Gratulacje!

czytelniczy

 

 Wyniki naszych uczniów:

I miejsce – OLGA SEMENIUK

II miejsce – TOMASZ SZAJEWSKI

III miejsce – ANITA TARATYCKA

IV miejsce – ALEKSANDRA CZUJ

VII miejsce – KAROLINA MAZUREK

VIII miejsce – TOMASZ PIĄTEK

Wyróżnienie – EWELINA BUCZYŃSKA

 

Ostatnia aktualizacja ( Sobota 17 maja 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
5848516