tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Przed Maturą z Biologii na szóstkę
Przed Maturą z Biologii na szóstkę
Napisał Sekretariat   
Tuesday, 17 June 2014

Uczennica klasy przyrodniczej II LO we Włodawie - Magdalena Stadnik - wykazała się ponadprzeciętną wiedzą z zakresu biologii, uzyskując tytuł laureata IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego „Powtórka przed Maturą”.

Magda zajęła III miejsce i jako jedyna z Powiatu Włodawskiego znalazła się w gronie najlepszych młodych biologów województwa lubelskiego. Organizatorem konkursu, objętego patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty, była Pracownia Dydaktyki Biologii i Edukacji Środowiskowej  Wydziału Biologii i Biotechnologii UMCS w Lublinie.


 

 Opiekun merytoryczny uczniów II LO we Włodawie: Małgorzata Trociuk

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 18 June 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
4033518