tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Pamiętamy o naszym patronie
Pamiętamy o naszym patronie
Napisał Sekretariat   
Czwartek 23 października 2014
     26 września 2014r. odbyły się we Włodawie obchody siedemdziesiątej rocznicy powstania II Warszawskiej Brygady Saperów. Nasza szkoła była jednym z organizatorów uroczystości. Delegacja uczniów wraz z mjr Januszem Ryszem odwiedziła weteranów, którzy przed siedemdziesięciu laty byli żołnierzami II WBS. Cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystej mszy świętej, po której odbył się przemarsz pod Pomnik Sapera. Tam były okolicznościowe przemówienia, zaś zasłużonym wręczono odznaczenia i pamiątkowe medale. Na koniec wszyscy uczestnicy mogli spróbować wojskowej grochówki.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5855332