tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces w II etapie konkursu znajomości języka niemieckiego "Deutsch macht SpaB"
Sukces w II etapie konkursu znajomości języka niemieckiego "Deutsch macht SpaB"
Napisał Sekretariat   
Sunday, 08 March 2009

21 lutego 2009 w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Chełmie odbył się II etap konkursu znajomości języka niemieckiego "Deutsch macht SpaB", w którym wzięło udział 18 uczniów z 11 szkól województwa lubelskiego.

Uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do ostatniego tj. III etapu konkursu, który odbędzie się w Kolegium 28 marca 2009. Zgodnie z regulaminem konkursu osoby zakwalifikowane do trzeciego etapu otrzymują indeksy NKJO w Chełmie uprawniające do podjęcia studiów w Kolegium w sekcji języka niemieckiego bez uczestniczenia w postępowaniu rekrutacyjnym.


 

 


 

Uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do ETAPU FINAŁOWEGO

6

Judyta Kopytko

ZSZ nr 1 i I LO we Włodawie (opiekun Jadwiga Bańkowska-Popiołek)

8

Małgorzata Olszewska

ZSZ nr 1 i I LO we Włodawie (opiekun Agnieszka Mazurek)

 

GRATULUJEMY DOSKONAŁYCH WYNIKÓW!!!

 

Ostatnia aktualizacja ( Sunday, 08 March 2009 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
3865453