tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces w II etapie konkursu znajomości języka niemieckiego "Deutsch macht SpaB"
Sukces w II etapie konkursu znajomości języka niemieckiego "Deutsch macht SpaB"
Napisał Sekretariat   
Sunday, 08 March 2009

21 lutego 2009 w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Chełmie odbył się II etap konkursu znajomości języka niemieckiego "Deutsch macht SpaB", w którym wzięło udział 18 uczniów z 11 szkól województwa lubelskiego.

Uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do ostatniego tj. III etapu konkursu, który odbędzie się w Kolegium 28 marca 2009. Zgodnie z regulaminem konkursu osoby zakwalifikowane do trzeciego etapu otrzymują indeksy NKJO w Chełmie uprawniające do podjęcia studiów w Kolegium w sekcji języka niemieckiego bez uczestniczenia w postępowaniu rekrutacyjnym.


 

 


 

Uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do ETAPU FINAŁOWEGO

6

Judyta Kopytko

ZSZ nr 1 i I LO we Włodawie (opiekun Jadwiga Bańkowska-Popiołek)

8

Małgorzata Olszewska

ZSZ nr 1 i I LO we Włodawie (opiekun Agnieszka Mazurek)

 

GRATULUJEMY DOSKONAŁYCH WYNIKÓW!!!

 

Ostatnia aktualizacja ( Sunday, 08 March 2009 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
3987329