tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces w II etapie konkursu znajomości języka niemieckiego "Deutsch macht SpaB"
Sukces w II etapie konkursu znajomości języka niemieckiego "Deutsch macht SpaB"
Napisał Sekretariat   
Niedziela 8 marca 2009

21 lutego 2009 w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Chełmie odbył się II etap konkursu znajomości języka niemieckiego "Deutsch macht SpaB", w którym wzięło udział 18 uczniów z 11 szkól województwa lubelskiego.

Uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do ostatniego tj. III etapu konkursu, który odbędzie się w Kolegium 28 marca 2009. Zgodnie z regulaminem konkursu osoby zakwalifikowane do trzeciego etapu otrzymują indeksy NKJO w Chełmie uprawniające do podjęcia studiów w Kolegium w sekcji języka niemieckiego bez uczestniczenia w postępowaniu rekrutacyjnym.


 

 


 

Uczennice naszej szkoły zakwalifikowały się do ETAPU FINAŁOWEGO

6

Judyta Kopytko

ZSZ nr 1 i I LO we Włodawie (opiekun Jadwiga Bańkowska-Popiołek)

8

Małgorzata Olszewska

ZSZ nr 1 i I LO we Włodawie (opiekun Agnieszka Mazurek)

 

GRATULUJEMY DOSKONAŁYCH WYNIKÓW!!!

 

Ostatnia aktualizacja ( Niedziela 8 marca 2009 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
5832373