tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Modrzewiak na "5"
Modrzewiak na "5"
Napisał Sekretariat   
Czwartek 17 marca 2016

     Zespół uczennic z ZSZ Nr 1 i II LOw dniu 14. 03. 2016 r. w składzie: Karolina Dyduch- I LO b, Klaudia Hołowacz- II LO a i Paula Skibińska- III LOA, wziął udział w etapie wojewódzkim konkursu organizowanego przez ZUS: „ Warto wiedzieć o ubezpieczeniach społecznych”. Dziewczęta po zaciętej rywalizacji zajęły piąte miejsce w konkursie, tym samym pokonując 10 innych zespołów z całego województwa lubelskiego. Dzielnie walczyły nie tylko z zadaniami ale i z czasem.
Serdeczne gratulacje i powodzenia w przyszłym roku, opiekun: Małgorzata OleniakOstatnia aktualizacja ( Czwartek 17 marca 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
5598548