tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Modrzewiak na "5"
Modrzewiak na "5"
Napisał Sekretariat   
Czwartek 17 marca 2016

     Zespół uczennic z ZSZ Nr 1 i II LOw dniu 14. 03. 2016 r. w składzie: Karolina Dyduch- I LO b, Klaudia Hołowacz- II LO a i Paula Skibińska- III LOA, wziął udział w etapie wojewódzkim konkursu organizowanego przez ZUS: „ Warto wiedzieć o ubezpieczeniach społecznych”. Dziewczęta po zaciętej rywalizacji zajęły piąte miejsce w konkursie, tym samym pokonując 10 innych zespołów z całego województwa lubelskiego. Dzielnie walczyły nie tylko z zadaniami ale i z czasem.
Serdeczne gratulacje i powodzenia w przyszłym roku, opiekun: Małgorzata OleniakOstatnia aktualizacja ( Czwartek 17 marca 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
4168003