tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Głosuj na PODLASKI PRZEŁOM BUGU
Głosuj na PODLASKI PRZEŁOM BUGU
Napisał Sekretariat   
Tuesday, 16 September 2008
Można głosować za pomocą Internetu wchodząc na strony: www.rp.pl/cudapolskiRozlewisko Bugu to rozległa dolina o szerokości od 2 do 4 kilometrów porośnięta wierzbowymi łęgami i topolami, ciągnąca wśród sosnowych lasów.„ W pobliżu malowniczych miasteczek o dziejach sięgających średniowiecza, Mielnika i Drohiczyna, krawędzie polodowcowej wysoczyzny wznoszą się nad korytem rzeki na wysokość 30 m.” – napisano w dodatku Podróże dziennika „Rzeczpospolita”PODLASKI PRZEŁOM BUGU  może stać się jednym z laureatów konkursu: 7 CUDÓW POLSKIEJ NATURY. BUG – to jedna z największych dzikich rzek Europy.Wskazano 21 miejsc, spośród których wybierzemy siedem cudów polskiej natury.Jak GŁOSOWAĆ ?
  1. Wejdź na stronę www.rp.pl/cudapolski - tam znajdziesz listę nominowanych miejsc.
  2. Zaznacz numer 14: PODLASKI PRZEŁOM BUGU
  3. Podaj swój adres e-mail i kliknij „wyślij”
  4. Na twój adres poczty elektronicznej przyjdzie potwierdzenie głosu. Dopiero po potwierdzeniu, głos jest ważny.
  5. Z każdego adresu e –mail można głosować tylko raz.
  6. Głosowanie trwa do 6 października do północy.
 Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Uważamy, że znalezienie się PODLASKIEGO PRZEŁOMU BUGU na liście 7 CUDÓW POLSKIEJ NATURY przyczyni się do rozwoju regionu, i będzie źródłem dużej satysfakcji mieszkańców okolic nie tylko nadbużańskich.Żyjemy, mieszkamy i pracujemy w dorzeczu dzikiej rzeki. Pomóżmy sobie oddając głos na PODLASKI PRZEŁOM BUGU 

Szczegółowych Informacji udziela Irena Andrzejewska – tel. 0697070877

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
3747150