Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

Totalne zwycięstwo Modrzaków!!!

Trzy pierwsze miejsca w dzisiejszym (8 kwietnia) finale XVIII Powiatowego Konkursu Czytelniczego dla Młodzieży zajęli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie. Kolejna dwójka została wyróżniona.

Etap szkolny konkursu odbył się na początku marca. Do finału awansowało 12. naszych uczniów z klas technikum i liceum. Tematem przewodnim rywalizacji był cykl „Arystokratka” Evžena Bočka – pełne humoru czesko-amerykańskie zderzenie kultur w Zamku Kostka.

Finał odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie, a w nim Modrzacy nie mieli sobie równych. Pierwsze miejsce zajęła Anna Sidoruk. W nagrodę otrzymała kartę prezentową o wartości 350 zł do wykorzystania w salonach Empik. Drugie miejsce zajął Gabriel Iwaniuk, zaś trzecia była Aleksandra Klimiuk. Oni również otrzymali karty prezentowe, ale o odpowiednio mniejszej wartości. Komisja konkursowa przyznała również sześć wyróżnień. W tym gronie także znaleźli się nasi uczniowie: Karolina Pawluk i Jan Kawiak.

Drodzy uczniowie gratulujemy wam i życzymy kolejnych sukcesów.

Skip to content